ÜCRETSİZ DANIŞMAN OLUN

Oriflame ücretsiz üye olarak Hediye Ürünler, Katalog ve %30 İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın!

ORIFLAME'DE NASIL KAZANACAKSIN?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var

1

Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

2

2. Ekibinizi Kurun, Büyüterek Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz.

Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur.
Üstelik sunduğumuz profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz.

Oriflame Eğitimleri sayesinde katalog üzerinden nasıl satış yapılır, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.


Bu websitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 2111049 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı NAZİK DURUKAN'a aittir.

Ori Üyelikleri

Oriflame Üyelik
Oriflame Üye ol
Oriflame Kazanç
Oriflame İndirimli Ürün
Oriflame Danışman Olma
Oriflame Katalog
Oriflame Kaydol

İletişim Bilgileri

Email: info@oriuyeliktr.com
Telefon: +90 507 403 66 64

Links

Anasayfa
Nasıl Kazanırım?
Katalog
Üyelik Formu
İletişim

.